16 januára 2019

"Prvá" a.k.a. môj splnený detský sen


Moja básnická zbierka obsahujúca 20 nových básní nezverejnených na blogu, ktorá je zároveň splnením môjho detského sna o napísaní knihy.

Vďaka patrí všetkým v mojom okolí, ktorí sa pýtali kedy to bude namiesto toho, či to vôbec bude a samozrejme každému, kto sem zavítal a tým ma udržiaval v nálade básniť ďalej. :)Zbierka je zadarmo. Ak ma chceš odmeniť, urob tak prosím tým, že mi dáš vedieť ako sa ti páči alebo tak, že ma pozdieľaš aby si ju prečítalo čo najviac ľudí.

- Platan

14 komentárov:

 1. Si veľmi šikovný a samozrejme Gratulujem Ti. Som si istá, že poteší nejednu poetickú dušu. :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. A-N-O!!!! uz sa nemozem dockat toho, ako si ju precitam <3

  OdpovedaťOdstrániť
 3. To je úžasné, mám radost i za tebe. Takové sny by se měly plnit, těším se, až si ten svůj taky splním. :D A ten design té obálky je moc krásný. :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Som rád, že sa páči :) a určite si svoj sen splň :)

   Odstrániť
 4. Blahozelam k vydaniu prvej knihy a silne drzim palce aby mala uspech. Je super ze si ides za svojim snom.

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Platánku, jakmile budu mít trošku víc času, ráda si tvé básně znovu přečtu.
  Ale už předem mohu říct, že se mi líbí MOC. Odjakživa, co tě čtu! :-)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. ďakujem :) Určite čítaj keď budeť čas... koniec koncov je to pre potešenie, nie povinnosť :)

   Odstrániť
 6. Ahoj Platane, zaprvé bych chtěla říct, že tu, na této stránce, jsem všehovšudy asi potřetí přiznám se, i když jsem mám už dávno tvou stránku v hlavních záložkách... Aneb díky za komentáře na mém blogu ;) A zadruhé bych chtěla říct, že poezii sice moc neholduji, protože jsou básně, u kterých nenalézám smysl a pak si připadám hloupě, ale po přečtení tvé knihy (ještě jsem nestihla všechny) jsem si řekla, že tuhle bych ráda měla ve své knihovní sbírce. Neuvažuješ o papírovém vydání? :D Nejvíce mě chytily za srdce básně "Ty", "Dám" a "Slza", díky :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ahoj Nika, vydaných reálne bolo len 6ks, najbližší kruh ľudí dostal papierovú verziu. :-) Myslím, že by som musel vyriešiť nejaký print on demand aby to bolo realizovateľné, pretože reálny náklad by som isto nezvládol. Ak napíšem niečo ďalšie knižné, určite by som to rád aspoň takto vydal. :-) Som rád, že sa kniha páči :3 Je super počuť, že máš aj svojich favoritov <3

   Odstrániť